OBJAVLEN
JAVNI RAZPIS ZA DODELITEV ENKRATNEGA DENARNEGA PRISPEVKA IZ PRORAČUNA OBČINE OSILNICA ZA DIJAKE IN ŠTUDENTE V ŠOLSKEM OZ. ŠTUDIJSKEM LETU 2016/2017

___________________________________________________________________

OBVESTILO
vsem lastnikom traktorjev

Tehnični pregledi traktorjev bodo potekali v OSILNICI V PETEK 02.09.2016 OD 11.00 DO 13.30 URE.

_________________________________________________________________

STISKANJE SOKA IZ VAŠEGA SADJA

V okviru projekta Življenje brez meja, katerega vodilni partner je bil RC Kočevje Ribnica d.o.o., je le-ta nabavil mobilno stiskalnico in polnilnico soka, ki je sedaj v upravljanju g. Albina Likarja iz Lukčeve domačije.

Leto je naokoli in naša drevesa so spet polna jabolk. Če bi želeli sveže iztisnjen sok iz vašega sadja na mobilni stiskalnici sadja se lahko naročite pri g. Likarju in dogovorite za termin.

Okvirni termini in predvidene lokacije za leto 2016:

LokacijaTerminKostel – Lukčeva domačija1.8. – 14. 8.Skrad – osnovna šola15.8. – 18.8.Brod Moravice19. 8. – 21.8.Brod na Kupi – dvorec Zrinjskih22.8. – 24.8.Kočevje25.8. – 28.8.Kočevska Reka29.8. – 31.8.Ribnica – KZ Ribnica1.9. – 3.9.Sodražica – KZ Ribnica4.9. – 6.9.Loški potok7.9. – 9.9.Velike Lašče10.9. – 14.9.Videm Dobrepolje15.9. – 19.9.Kostel – Lukčeva domačija20.9. – 30.9.
Cenik – stiskanje soka:

Pranje, stiskanje, pasterizacija in polnjenje0,40 €/literNe pasteriziran sok (kis,..)0,25 €/literBag (vrečka) 5l0,75 €/kosBox (karton) 5l0,75 €/kos
Naročanje na storitev je obvezno. Več informacij o terminih in načinu polnjenja (steklenice, Bag in box, količina sadja …) si lahko ogledate na spletni strani Lukčeve domačije.

Naročite se lahko po mobitelu g. Likarja:  +386 31 285 723.

_________________________________________________________________________

JAVNI RAZPIS
ZA DODELITEV ENKRATNE DENARNE POMOČI ZA UČENCE V ŠOLSKEM LETU 2016/2017

Javni razpis in vloga se nahajata na desni strani, v prilogi.

_______________________________________________________________________

"PETRUVU V DEŽELI PETRA KLEPCA"

v sliki

(utinki se nahajajo na desni strani v galeriji)

OBJAVLJEN - JAVNI POZIV PROMOTORJEM
 K ODDAJI VLOGE O ZAINTERESIRANOSTI ZA IZVEDBO PROJEKTA:

Gradnja, upravljanje in vzdrževanje odprtega širokopasovnega omrežja elektronskih komunikacij v občinah KOČEVJE, KOSTEL, SODRAŽICA, OSILNICA, DOBREPOLJE IN RIBNICA”

Poziv je objavljen na desni strani.

______________________________________________________________________

OBJAVLJEN - Javni razpis za Tekmovanje v diatonični harmoniki za Pokal Petra Klepca 2016

Javni razpis iin prijavnica za prijavo se nahajata na desni strani.

______________________________________________________________________

Naročanje na pregled v AMBULANTI v Osilnici

Ambulanta bo imela ordinacijski čas vsak ponedeljek od 8.00-14.00.

Naročite se lahko vsak dan na več načinov:
1) osebno od ponedeljka do petka med 7.00 in 8.00 uro zjutraj pri sestri Danici Štimac na zdravstveni postaji;
2) po telefonu od ponedeljka do petka med 7.00 - 8.00 na številko 01/8939 060;
3) na elektronskem naslovu postaja.osilnica@siol.net do petka za naslednji ponedeljek.

Polona Vidič Hudobivnik
________________________________________________________________________

NAVODILO O IZOBEŠANJU ZASTAVE REPUBLIKE SLOVENIJE NA PRAZNIKE

V priponki, na desni strani, se nahaja navodilo o izobešanju zastave Republike Slovenije na praznike, prejeto s strani Ministrstva za javno upravo, Službe za nevladne organizacije.
________________________________________________________________________